Deň učiteľov oslávila aj obec Jasov

26. mar 2015

Žiaci ZUŠ v Moldave nad Bodvou - Jasovčania osviežili svojím programom príjemné posedenie, ktoré pripravila obec pre MŠ Jasov vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti a pre pedagogických zamestnancov, ktorí sú na zaslúžilom odpočinku. Na posedení s chutnou večerou kultúrna referentka Norika Farkašová všetkým prítomným odovzdala darček - kalendár s receptami a napokon každý získal spoločnú fotografiu, ktorú nafotil Roland Grosoš odovzdal im ju ešte počas posedenia. Čerešničkou na torte bola krásna ružička, ktorú pri odchode dostali pedagógovia z rúk pána starostu Ing. Gabriela Nagya. Zábery z akcie nájdete po kliknutí na nadpis príspevku. Za fotografie z akcie ďakujeme Norike, Rolandovi a Magdaléne Martinove.